Akcija!

Imunitetui stiprinti – Immune Defence Cinko Pastilės

44.95

Padeda palaikyti imuninę sistemą ir atsigauti po peršalimo ligų
Tinka nuo 12 metų
120 anyžių skonio pastilių
3,5 mg cinko ir 2,5 mg vitamino C vienoje pastilėje

Aprašymas

Cinko pastilės su erškėtuogėmis ir Acerola.
Šios raminančios anyžių skonio pastilės yra skirtos ištirpti ant liežuvio, maudant gerklę cinko jonuose. Yra keletas biologiškai pagrįstų priežasčių, kodėl cinkas gali padėti sušvelninti peršalimo simptomus. Viena yra ta, kad cinkas, matyt, derinamas su neigiamai įkrautu rinoviruso karboksilo apvalkavo, kad jis nepatektų į ląsteles. Tai sustabdo viruso dauginimąsi toliau.

„Immune Defense“ ingredientai buvo paremti keliais tyrimais, kurie parodė veiksmingumą ingredientų, tokių kaip cinkas, vitaminas C, vitaminas A ir vitaminas E, kurie padės palaikyti ir pagerinti jūsų Imuninę sistemą.

Vartotojų, ieškančių imunitetą stiprinančių produktų, padaugėjo. Ši tendencija tik didėja. Pastarieji įvykiai paskatino suvokti, kaip lengvai virusai gali plisti.
Immune Defence tinka 12 metų ir vyresniems žmonėms, todėl ją reikia gerti kasdien, kad pagerėtų jūsų imuninė sistema aprūpindami savo kūną reikalingomis maistinėmis medžiagomis. Jei jus kamuoja peršalimas, Immune Defence gali padėti greičiau sušvelninti simptomus. Tai taip pat tinka imtis, kai susiduriama su aukštu apimties streso, nes stresas silpnina imuninę sistemą.

 

Ingridientai:
Cukrus, erškėtuogių milteliai, cinko gliukonatas, Acerola milteliai, užpildas: (magnio stearatas), anyžių aliejus.
Informacija apie maistingumą:
Kiekvienoje pastilėje yra vidutiniškai 2,5 mg vitamino C (3,13% *) ir 3,5 mg elementinio cinko (35% *).
* Orientacinis suvartojimas.
Alergijos patarimai: nežinoma

Naudojimo instrukcijos:
Čiulpkite po vieną pastilę kas 2 valandas
kai reikia. Nevartokite daugiau
daugiau nei 4 pastiles per dieną.

ATSARGIAI:
Neviršykite rekomenduojamo suvartojimo kiekio. Laikyti vaikams nepastebimoje ir nepasiekiamoje vietoje. Prieš pradėdami vartoti vaistą, pasitarkite su savo sveikatos priežiūros specialistu, jei esate medikamentinis, nėščia ar žindote kūdikį. Nedelsdami nutraukite vartojimą ir kreipkitės į gydytoją, jei atsiranda kokių nors nepageidaujamų reakcijų. Maisto papildai neturėtų pakeisti subalansuotos ir įvairios mitybos bei sveikos gyvensenos. Laikyti sausoje, žemesnėje kaip 25 ° C temperatūroje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

BÅ«kite pirmas aprašęs “Imunitetui stiprinti – Immune Defence Cinko Pastilės”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.