Efektyviausi naturalūs ingredientai greitam ir saugiam svorio metimui

Kofeinas

Jei produkte nėra kofeino, ar tai riebalų degintojas? Kofeinas skatina riebalų deginimą, didindamas termogenezę (kalorijų deginimą) ir lipolizę (riebalų skaidymą). Tai yra patikrintas našumo stiprintuvas, todėl jis padės jums treniruotis. Ir kaip stimuliatorius jis suteiks jums akimirksniu energijos ir budrumo dozę, kiekvieną dieną paversdamas „padarykime tai!“ diena.

Faktai:
Vienkartinė 100 mg kofeino dozė (maždaug tiek pat, kiek gausite Trimtone) gali padidinti medžiagų apykaitą ramybės būsenoje iki 3-4%

Daugkartinių tyrimų ir tyrimų apžvalgos padarė išvadą, kad kofeinas gali skatinti svorio, KMI ir kūno riebalų sumažėjimą ir pagerina fizinį krūvį iki 11,2%

Žalioji kava


Žaliosios kavos pupelės yra žalios, neskrudintos kavos pupelės, pripildytos daugybės gerų medžiagų, pavyzdžiui, chlorogeno rūgšties, kuri priešingu atveju būtų sudeginta skrudinant. Manoma, kad vartojant chlorogeno rūgštis sumažinas riebalų ir gliukozės kiekis, kurį absorbuoja žarnynas, sumažina insulino kiekį ir pagerina medžiagų apykaitą. Būdamas kofeino (obvs) šaltiniu, jis taip pat yra termogeninis, padidindamas dienos kalorijų deginimo greitį, kad maksimaliai sumažėtų jūsų svoris.

Faktai:
Moterys, vartojančios 400 mg žalios kavos ekstrakto 8 savaites, kartu su dieta, kurioje ribojamas kalorijų kiekis, prarado beveik dvigubai daugiau svorio (4,84 kg), palyginti su vartojančiomis placebą (2,62 kg) .

Apžvelgus keletą tyrimų padaryta išvada, kad žmonės, vartojantys žalių kavos pupelių ekstraktą, sudegino daugiau riebalų ir numetė žymiai daugiau svorio, palyginti su vartojusiais placebą.

Žalioji arbata


Žalia liekniems! Žalioji arbata yra plaukimas su junginiais, kurie, kaip manoma, padeda padidinti jūsų medžiagų apykaitą ir hormonų kiekį, kurie iš tikrųjų nurodo ląstelėms skaidyti riebalus. Mokslininkai taip pat mano, kad katechinai žaliojoje arbatoje gali sumažinti angliavandenių kiekį, kurį absorbuoja jūsų kūnas, o tai reiškia, kad jūsų organizmas gali laikyti mažiau angliavandenių kaip riebalus.

Faktai:
Žmonės, kasdien vartojantys žaliosios arbatos ir kofeino mišinį per 4 mėnesių tyrimą, prarado daugiau svorio ir daugiau kūno riebalų nei vartoję placebą.

Peržiūrėjus daugelį tyrimų padaryta išvada, kad žaliosios arbatos katechinai žymiai sumažina kūno svorį ir žymiai palaiko kūno svorį po svorio metimo.

Rojaus grūdai


Tyrimai parodė, kad rojaus grūdai (žolė iš imbierų šeimos) gali padėti mažinti rudąjį riebalinį audinį (GPGB). GPGB palaiko jūsų kūno šilumą degindamas kalorijas – iš esmės tai skirta termogenezei. Suaktyvėjęs jis degina riebalus. Tyrimai taip pat parodė, kad GPGB aktyvinimas taip pat gali padėti reguliuoti cukraus kiekį kraujyje. Tai reiškia, kad jūsų energijos lygis visą dieną išliks stabilesnis, todėl rečiau patirsite maisto potraukį.

Faktai:
Moterys, kasdien 4 savaites vartojusios 30 mg rojaus ekstrakto grūdų, prarado žymiai daugiau pilvo riebalų nei vartojusios placebą. Trimtone suteikia jums 40mg dienos dozę!

Gliukomananas

Moksliškai įrodyta, kad prisideda prie svorio mažinimo, šios maistinės skaidulos plečiasi jūsų skrandyje, padėdamos greičiau ir ilgiau jaustis sotesnėms. Tai reiškia, kad jums bus mažesnė pagunda persivalgyti ar užpulti užkandžių spintelę tarp valgymų. Kai kurie kiti papildai naudoja didelį kiekį gliukomanano, kuris gali priversti suteikti jums vangumo jausmą. „Trimtone“ naudoja švelnią, pilvui draugišką dozę, kuri yra veiksminga, bet maloni jūsų pilvui.

Faktai:
Žmonės, vartojantys gliukomananą kaip maisto papildą, per 8 savaites prarado 2,49 kg, nekeisdami jokių kitų dietos ar mankštos įpročių.

Žmonės, vartojantys gliukomanano ir psyllium lukšto derinį, pavalgę jautėsi sotesni ir per 16 savaičių prarado maždaug 4,56 kg, palyginti su 0,8 kg vartojusiais placebą.

[…] approach to your mental health. Are there wellbeing gifts that promote healthy eating habits and mindful snacking ?. Creating a stress reducing routine is an important part of self care.